1Kliknij w obrazek poniżej. Pojawi się nowe okno przeglądarki z kopią ulotki. Kliknij raz w dowolne miejsce ulotki, a wówczas uruchomi Ci się panel wyboru drukarki, zainstalowanej w Twoim systemie operacyjnym komputera. Ustaw: Orientacja - pionowa, format A4, lub dowolnie inny. Wydrukuj obrazek.

 

Ulotka duża

Wydrukuj ulotkę informujacą o potrzebie pomocy dla Kuby Kowalskiego i przekaż 1% dla Kuby.

 

2Możesz również pobrać plik w formacie PDF z ulotką i wydrukować obrazek bezpośrednio w swoim systemie operacyjnym na komputerze, lub wystarczy kliknąć w ikonkę drukarki umieszczonej na belce górnej dokumentu poniżej, a wydruk rozpocznie się automatycznie.

 

Ulotka duża 2

 

3Kliknij w obrazek poniżej. Pojawi się nowe okno przeglądarki z kopią ulotki. Kliknij raz w dowolne miejsce ulotki, a wówczas uruchomi Ci się panel wyboru drukarki, zainstalowanej w Twoim systemie operacyjnym komputera. Ustaw: Orientacja - pionowa, format A4, lub dowolnie inny. Wydrukuj obrazek.

 

Wydrukuj ulotkę informujacą o potrzebie pomocy dla Kuby Kowalskiego i przekaż 1% dla Kuby.

 

4Możesz również pobrać plik w formacie PDF z ulotką i wydrukować obrazek bezpośrednio w swoim systemie operacyjnym na komputerze, lub wystarczy kliknąć w ikonkę drukarki umieszczonej na belce górnej dokumentu poniżej, a wydruk rozpocznie się automatycznie.

 

5Kliknij w obrazek poniżej. Pojawi się nowe okno przeglądarki z kopią ulotki. Kliknij raz w dowolne miejsce ulotki, a wówczas uruchomi Ci się panel wyboru drukarki, zainstalowanej w Twoim systemie operacyjnym komputera. Ustaw: Orientacja - pionowa, format A4, lub dowolnie inny. Wydrukuj obrazek.

 

Ulotka mała

 

Wydrukuj ulotkę informujacą o potrzebie pomocy dla Kuby Kowalskiego i przekaż 1% dla Kuby.

 

6 Możesz rozdać ulotki wśród znajomych, umieścić ulotki w sklepach, stacjach benzynowych lub innych miejscach. Można też powiesić ulotki np. na tablicach ogłoszeń lub na słupach ogłoszeniowych. Ważne, aby o możliwości pomocy dla Kuby dowiedziało się jak najwięcej ludzi :-). Dziękujemy z góry wszystkim którzy wesprą nas w staraniach o powrót naszego kochanego syna, Kuby, do zdrowia. Niech Bóg Wam Błogosławi
Ela i Leszek Kowalscy wraz z Kubą.

 

Do góry
Apel o pomoc dla Kuby Kowalskiego
http://www.pomocdlakubykowalskiego.pl/wydrukuj-ulotke-z-pomoca-dla-kuby-i-przekaz-innym.html