KODY BANNERÓW PROMUJĄCYCH POMOC DLA KUBY KOWALSKIEGO

Jeśli chcesz pomóc Kubie w leczeniu białaczki, to umieść kody obrazków z odsyłaczem do strony Kuby na swojej stronie internetowej. Pobierz kody z ramek pod obrazkami, i umieść podlinkowany obrazek, lub obrazki do strony Kuby, na swojej stronie internetowej. Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc :-).

1 - Wymiary obrazka bazowego: 216x216px. Można zmienić wymiary obrazka w kodzie, o ile nie mieści się w lewym lub prawym panelu Twojej strony . Ważne aby zachować proporcje 1:1, czyli lewy i prawy bok obrazka musi być równy górnemu i dolnemu bokowi.

Przekaż 1% podatku dla Jakuba Leszka Kowalskiego


2 - Wymiary obrazka bazowego: 696x86px. Można zmienić wymiary obrazka w kodzie, o ile nie mieści się w wybranym obszrze Twojej strony . Ważne aby zachować proporcje, czyli np. 640x79px. Oczywiście w kodzie linku należy zmienić parametry: width="640" i height="79".

Przekaż 1% podatku dla Jakuba Leszka Kowalskiego


3 - Wymiary obrazka bazowego: 728x90px. Można zmienić wymiary obrazka w kodzie, o ile nie mieści się w wybranym obszrze Twojej strony . Ważne aby zachować proporcje, czyli np. 680x84px. Oczywiście w kodzie linku należy zmienić parametry: width="680" i height="84".

Przekaż 1% podatku dla Jakuba Leszka Kowalskiego


Odsłony: 2684
Do góry
Apel o pomoc dla Kuby Kowalskiego
http://www.pomocdlakubykowalskiego.pl/promuj-kube.html