Kuba w szpitalu

PROŚBA:

Jesteśmy rodzicami Kuby i zwracamy się z apelem do Państwa o pomoc finansową oraz przekazanie 1% z Waszego podatku za rok 2016. Wasze pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie naszego chorego syna, Kuby Kowalskiego oraz na wspieranie Fundacji ISKIERKA. Sytuacja, wynikła z choroby Kuby, była dla nas bardzo przykrym wydarzeniem, a zarazem całkiem nowym doświadczeniem, dlatego też zwróciliśmy się o pomoc do Fundacji ISKIERKA, zajmującą się pomocą, zarówno dla dzieci chorych jak i ich rodziców.
Teraz pieczę nad Kubą sprawuje
Organizacja Pożytku Publicznego ( OPP ), Fundacja ISKIERKA. ISKIERKA to organizacja stworzona dla dzieci z chorobą nowotworową, realizująca szereg projektów mających na celu podnoszenie jakości życia chorujących dzieci. Wszystkie Wasze darowizny trafiają bezpośrednio do Fundacji, w której to nasz Kuba ma założone subkonto. Pieniądze z darowizn przeznaczane są wyłącznie na proces leczenia chorego dziecka, nie na nasze prywatne wydatki. Ponadto fundusze, przeznaczone na leczenie są ściśle kontrolowane, więc ani jeden grosz ponad koszty leczenia nie zostanie nam wypłacony. Tak działają wszystkie fundacje w Polsce, tak działa Fundacja ISKIERKA.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO:

Nasz syn, Kuba, to dorastający nastolatek, mieszkający wspólnie z nami w Jastrzębiu Zdroju. W kwietniu 2016 roku całą naszą rodzinę ogarnął lęk i przerażenie, kiedy dowiedzieliśmy się, iż nasz Kuba cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną.
Podczas pobytu Kuby na Oddziale Hematologii, Onkologii i Chemioterapii w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka, wykryto u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną. Po wykonaniu wszystkich koniecznych badań, Kuba rozpoczął proces leczenia — chemioterapię. Obecnie realizuje drugi etap tego procesu, mający na celu konsolidację remisji. Poza tym nasz chorowity syn cierpi na nerwiakowłókniakowatość i zwężenie tętnic nerkowych. Ma także duże problemy z poruszaniem się, spowodowane niedowładem śródstopia, który pojawił się w trakcie chemioterapii.

O KUBIE:

Kuba posiada trójkę dorosłego już rodzeństwa — brata oraz dwie siostry. Wielkim zamiłowaniem Kuby jest sztuka kulinarna. Gdy dorośnie, chce zostać kucharzem i gotować przeróżne potrawy swojej rodzinie. Inspiracje czerpie z programów telewizyjnych poświęconych gotowaniu. Oprócz tego, jak każdy szanujący się nastolatek, uwielbia spędzać czas grając w gry komputerowe.

1% DLA KUBY:

Apelujemy do Państwa o wsparcie procesu leczenia Kuby. Każda pomoc materialna pozwala nam myśleć o powrocie Kuby do normalnego życia, a także ma dla nas ogromne znaczenie moralne. Zachęcamy do wpłat na indywidualny numer subkonta oraz przekazanie Kubie jednego procenta ze swojego podatku.
Za każdą pomoc w imieniu naszej rodziny i Kuby z całego serca dziękujemy.

Więcej informacji...

GDZIE WPŁACAĆ DAROWIZNĘ:

Wpłać darowiznę na subonto Kuby Kowalskiego poprzez Fundację IskierkaFundacja ISKIERKA na rzecz dzieci z chorobą nowotworową.

ul. A. Pługa 1/2, 02-047 Warszawa,

ING Bank Śląski

nr konta: 61 1050 0099 6781 1000 1000 0557

Cel szczegółowy: "Jakub Leszek KOWALSKI".

 

Wpłaty darowizny z poza terenu Polski:

Jeżeli na subkonto Kuby, w Fundacji ISKIERKA, będzie dokonywana wpłata darowizny poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, bank będzie wymagał od Państwa podania dodatkowych danych identyfikacyjnych:

ING Bank Śląski Oddział w Zabrzu,
ul. Wolności 305, 41-800 Zabrze, Polska    

Wpłaty w PLN:
    IBAN: PL16 1050 1588 1000 0023 0023 0170
    BIC (SWIFT): INGBPLPW

Wpłaty w EURO:
    IBAN: PL38 1050 1588 1000 0023 1106 1085
    BIC (SWIFT): INGBPLPW

Jastrzębie Zdrój.

Rodzice Kubusia - Ela i Leszek Kowalscy.

 

 

iskierka 1 procent

Odsłony: 4375
Do góry
Apel o pomoc dla Kuby Kowalskiego
http://www.pomocdlakubykowalskiego.pl/apel-do-ludzi-dobrego-serca.html